Hledáme komunikativního a pozitivně naladěného člověka, který se denně postará o dotazy zákazníků internetových obchodů Willsoor.cz a Nejlampy.cz. Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků, proto hledáme člověka, který ví, že zákazník je vždy na prvním místě a nebude to pro něj pouhá fráze.

Pokud si myslíte, že jste to Vy, zašlete nám životopis spolu s motivačním dopisem a přijďte nás přesvědčit o svých schopnostech.

Náplň práce:

  • Telefonická a e-mailová podpora pro zákazníky internetových obchodů
  • Administrativní dohled nad expedicí objednávek
  • Kontrola plateb
  • Řešení vráceného zboží
  • Komunikace s přepravci
  • Komunikace se stávajícími zahraničními partnery
  • Překlady z a do polského jazyka

Požadavky:

  • Nutností je dobrá znalost polského jazyka slovem i písmem
  • Komunikativnost, příjemný telefonický projev
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Anglický jazyk výhodou
  • Minimálně SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
  • Místo výkonu práce v Třinci
  • Sick days
  • Motivační program, prémie
  • Školení a semináře
  • Možnost práce na částečný úvazek

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eva@8com.cz.