Třinecké studio pro webdesign a marketing CREACTIVE se nově rozdělujeme oficiálně na 2 společnosti a dvě značky – jedna jako webdesign studio a druhá nová bude pokračovat jako specialista na ecommerce a internetové obchodování. Proč?

Začnu trošku z historie – doména creactive.cz byla zaregistrována už 22.02.2002 a a prvních pár let jsme spolu dělali weby na zakázku (podrobnou historii můžete vidět v nové sekci). Činnost studia se ale postupně přesunovala směrem k internetovému obchodování a to zejména s růstem naší vlajkové lodi Metalshop. Dnes je náš poměr výrazně orientován na internetové obchodování a chceme to jasně deklarovat i navenek.

Proto chceme oddělit naše nabídky a komunikovat více samostatně – výsledkem je oddělení eshop sekce creactive.cz do nového brandu 8COMMERCE s novým webem na adrese www.8com.cz

logo-mapa

Proč zrovna název 8COMMERCE?

  • 8 je magické číslo
  • je to trefnější tomu co děláme – ecommerce
  • chceme poskytovat produkt, ne agenturu
  • Osm je foneticky anglické slovo “awesome” .)

8COMMERCE nabízí 2 základní služby – pronájem 8SHOPU a asistované služby s expanzí do zahraničí, kde se nám daří zvyšovat tržby 30% rok co rok. Loni jsme se taky orientovali na otevření prodejů na eBay a Amazonu a tyto služby nabízíme ve vlastním projektu EXPANDO.

„Chceme stavět dále na #inovacích, které správní #lidé promění v #úspěch.

CREACTIVE tím dostává jasné zaměření na webdesign, design a zakázkovou výrobu. A dál pokračuje se silnou značkou, bohatou historí a referencemi jako Walmark, SAAB nebo JAP Trading. Monosnap 2016-01-27 13-00-09

Autor příspěvku Adam Kurzok